| Поздравления по случай "Седмица на гората" |
|
|
| Понеделник, 02 Април 2012 16:12 |
|
Пожелава им много здраве и професионални успехи в името и за благото на българската гора, защото грижата за нея е мъдра инвестиция за бъдещите поколения!
|
Новини 




Ръководството на Община Троян поздравява със Седмицата на гората всички лесовъди, служители и работници от Държавните горски стопанства в Троян, Борима и Черни Осъм, за постигнатите успехи, които са плод на ежедневно влагани труд, усилия, знания и опит.